Обміри та обстеження

Виготовлення будь-якого вироби з каменю - пам'ятника, стільниці, підлогового покриття, сходів - починається з обстеження місця установки та заміру.

Що потрібно знати, щоб правильно виконати обмір для стільниці

  1. Щоб виготовлена ​​стільниця з граніту точно лягла на своє місце, необхідно перед проведенням заміру правильно виставити тумби. Вони повинні стояти на своєму місці - під потрібним кутом і на потрібній відстані від стін.
  2. Після того як виконаний замір, тумби не можна пересувати або повертати, вони повинні залишатися на своєму місці. Будь-яке переміщення меблів призведе до виникнення неточностей в кресленні, а надалі - й в кінцевому продукті.
  3. Найкраще виконувати замір для стільниці з граніту після того як тумби вже виготовлені й правильно виставлені. Можна обійтися й без тумб, але тоді замовник повинен надати точне креслення майбутніх меблів та план їх розстановки.


Обміри для виготовлення пам'ятника

До виготовлення гранітного пам'ятника слід підходити відповідально, зі знанням справи і всіляких нюансів, так як помилка на будь-якому з етапів призведе до незадовільного результату як для нас, так і для клієнтів.

Одним з основоположних і першорядних етапів зведення пам'ятника є обстеження місця поховання. Важливо відзначити, що вимірювання розмірів місця установки пам'ятника є обов'язковим етапом, якщо пам'ятник має складну конструкцію (меморіальний комплекс). У випадку зі стандартними пам'ятками виїзд нашого майстра зовсім не обов'язковий.


Спеціаліст, який приїхав на кладовище, вивчає ключові питання, що вплинуть на процес виготовлення та монтажу виробу:
  • Оцінка місцевості, її географічних, природних особливостей;
  • Фотографування території;
  • Оцінка, аналіз властивостей ґрунту;
  • Огляд наявності перешкод для монтажу пам'ятника (наявність дерев, чагарників, вузькі стежки, сусідні огорожі, могили тощо);
  • Вимірювання габаритів наявної могили або місця майбутнього поховання;
  • Оцінка можливості під'їзду автомобіля до місця монтажу;
  • Зустріч з адміністрацією кладовища в разі потреби.
Всі отримані виміри, а також додаткова інформація про місцевість ретельно вивчається і аналізується, щоб здійснити проектування і 3D візуалізацію, а пізніше й виготовлення пам'ятника з максимальною точністю.