Вибір каменюУ природі існує безліч різновидів граніту. Нижче описані основні, які застосовуються у виробництві пам'ятників, слябів, бруківки і плитки.

 • Букинське габро (Gabbro) - чорний габро з дрібними вкрапленнями. Найчастіше він використовується у виробництві облицювальної плитки, бордюрів, ваз і ритуальних пам'ятників.
 • Лабрадорит (Volga Blue) - це чорний або темно сірий камінь з синіми вкрапленнями. Найчастіше його використовують для оброблення фасадів, також у виробництві стільниць, ступенів і підвіконь.
 • Капустянський (Rosso Santiago) - дана порода відрізняється своїм насиченим червоним кольором. На території України використовується в основному при обробленні фасадів будівель.
 • Лезниківський (Maple Red) - дуже гарний граніт, з однорідною фактурою. Добре підходить для барних стійок, стільниць, гранітних сходів, підвіконь, балясин, бруківки. Також поширений у виробництві пам'ятників, а точніше: ваз, цоколів, огорож, куль, лампадок, чаш.
 • Маславське (Verde Oliva) - даний камінь має приємний і неповторний зеленуватий відтінок. Він відмінно прикрасить фасад і внутрішній інтер'єр будівлі. Маславське граніт використовується також у виробництві надгробків, бруківки і сходів.
 • Покостівський (Grey Ukraine) - граніт сірого кольору, має середньозернисту структуру. Завдяки своїй унікальності, даний вид граніту використовується у виробництві всіх видів продукції з граніту.
 • Токівський (Caprazi) - це різновид червоного граніту, що має темно-вишневий або коричневий колір. Він також дуже добре підходить для виробництва найрізноманітнішої продукції.
 • Межиріцький (Flower of Ukraine) - даний вид граніту має червоний, коричневий і сіруватий відтінок. Має середньозернисту структуру. З нього виробляють плитку і бруківку, сходи, підвіконня і стільниці. Активно використовується в ритуальній індустрії.
 • Корнинський (Leopard) - це грубозерниста порода граніту, яка володіє світлим або темно-сірим кольором з прозорими або світло-рожевими вкрапленнями. Найчастіше застосовується в облицюванні будівель, також використовується для виготовлення плитки, ступенів, підвіконь, а також у ритуальній архітектурі.
 • Новоданилівський (Withered) - завдяки своїй дрібнозернистій структурі має високі декоративні властивості. Найчастіше застосовується для облицювання сходів, цоколів, фасадів, камінів, зон барбекю.
 • Старобабанський (Pink Grey) - Камінь має темний сіро-рожевий колір з дрібним малюнком. Елегантне забарвлення забезпечує вишуканий шляхетний вид виконаним з нього виробам. Даний вид граніту широко використовується в зовнішньому облицюванні фасадів, а також для внутрішньої обробки будівель різного призначення.
 • Жадківський (Rosa Raveno) - Жадківський граніт з крупнозернистою структурою, має відмінні фізико-механічні показники: висока міцність, вологостійкість, морозостійкість. Добре полірується. Забарвлення - від світло-коричневого до червоного. Найчастіше використовується для облицювання фасадів, цоколів, сходів, парапетів, камінів, виготовлення підвіконь, стільниць, плитки. 
 • Василівський (Ukrainian Autumn) - данний різновид граніту має оригінальний малюнок і цікаве забарвлення: червоний з зеленими вкрапленнями, тому підходить для поєднання з будь-яким колірним рішенням інтер'єру або екстер'єру. Структура Василівського граніту - середньозерниста. Має високу міцність, стійкий до різких перепадів температур, не вбирає запахи і вологу, невибагливий в догляді.