Каталог каменю
Каталог каменю

Каталог каменю


от 700 грн/м.кв.
Каталог каменю
Портфоліо сходинок

Портфоліо сходинок

Портфоліо сходинок

У даному розділі сайту Ви зможете ознайомитися з різними видами каменю, які використовуються для виготовлення сходів. Ми пропонуємо нашим клієнтам доступ до різних цінових сегментів, країнам походження, кольорам і фактурами. Обравши матеріал, Вам залишиться лише зв'язатися з нашим менеджером для обговорення деталей подальшої роботи з виготовлення сходинок.

Сходи з граніту

Гранітні сходи сьогодні є найбільш популярним видом сходів з натурального каменю завдяки кільком причинам: сходи з граніту відмінно підходять для укладання на вулиці (вхідні групи, сходинки для ґанку), гранітні сходи через великий вибір кольорів також можуть елегантно доповнювати внутрішній дизайн приміщення, граніт – довговічний і не вибагливий матеріал.

Ми пропонуємо гранітні сходи в різну ціну; оптимальний варіант як для внутрішніх сходів, так і для зовнішніх – українські види каменю. Якщо ж Вас цікавлять унікальні кольори і матеріали екзотичного походження, то у нас Ви зможете замовити сходи майже з будь-якої точки Землі будь-якого кольору.

Детальніше