Сходи
Каталог каменю

Каталог каменю


от 700 грн/м.кв.
Каталог каменю
Портфоліо сходинок

Портфоліо сходинок

Портфоліо сходинок

Сходи з каменю

Сходи з каменю є складовими елементами сходових комплексів. У свою чергу, сходи можуть бути використані в дизайні як внутрішньому, так і зовнішньому.

Якщо гранітні сходи застосовуються зовні, то найчастіше вони зв'язують різні точки саду або ж разом з терасами і майданчиками створюють проміжний простір для відпочинку між будинком і вулицею. Крім очевидної практичної цінності кам'яних сходів, вони гармонійно поєднують кожну садову композицію з основними елементами, такими як: тераси, місця для гриля, ставки, струмки.

Коли ж сходинки використовуються для декорування всередині приміщення, то матеріали й типи обробки поверхні відрізняються від тих, що домінують зовні. Так, види каменю більш "м'яких" відтінків використовуються всередині будівель, щоб створити ефект затишку і тепла.

Важливими деталями сходин з каменю є не тільки самі сходинки, але й підсходинки, поручні і балясини. Разом вони утворюють цілісну конструкцію, здатну перетворити звичайний будинок на справжній палац.

Сходи, так само як садові доріжки й вхідні групи, є сполучними ланками між різними рівнями. Вони складаються з певної кількості сходинок. Сходинки ж можуть бути самих різних розмірів, форм і видів. Наша компанія "Каменів" виготовляє сходинки за індивідуальним побажанням наших клієнтів: з будь-якого натурального каменю (граніту, мармуру, оніксу, травертину, габро), будь-якого типу обробки поверхні (поліровані, термооброблені), прямокутні або радіусні тощо.

Детальніше