Стільниці
Каталог каменю

Каталог каменю


от 700 грн/м.кв.
Каталог каменю
Онлайн-розрахунок вартості

Онлайн-розрахунок вартості


бесплатно
Онлайн-розрахунок вартості
Портфоліо стільниць

Портфоліо стільниць

Портфоліо стільниць

Стільниця з натурального каменю

Стільниці з натурального каменю стали невід’ємним елементом інтер'єру кухні або ванної кімнати, однаково зручним як для приготування їжі, так і для розміщення раковини. Саме стільниця задає тон і стиль всій кухонній атрибутиці. Стільниця з граніту або мармуру, вдало підібрана за кольором до основної гамми кольорів інтер'єру, привносить відчуття монументальності, стабільності і впевненості.

Гранітні стільниці зазвичай обирають для оформлення кухні, адже натуральному граніту не загрожують механічні пошкодження, високі температури, а також кислотне і лужне середовище. На підставі цього неважко зробити висновок, що стільниці з граніту дійсно є відмінним рішенням для кухні. Мармурові стільниці ідеально підійдуть для оформлення ванної кімнати.

Виготовлення стільниць з каменю

Виготовлення під замовлення стільниць, підвіконь і сходин з натурального каменю також є нашою спеціалізацією. У нас Ви отримаєте можливість замовити стільницю з унікальних видів натурального каменю (граніту, мармуру, оніксу та травертину), що видобуваються в усьому світі, в тому числі, і в Україні. Купити стільницю з натурального каменю або інший кам'яний виріб Ви можете у кожній меблевій студії або кам’яній майстерні, але тут важливо розуміти, що завдяки наявності у нас видів каменю з усього світу і власного виробництва, ми займаємося продажем виробів з каменю за найвигіднішими цінами на ринку з максимальною якістю.

Детальніше