Підвіконня
Каталог каменю

Каталог каменю


от 700 грн/м.кв.
Каталог каменю
Онлайн-розрахунок вартості

Онлайн-розрахунок вартості


бесплатно
Онлайн-розрахунок вартості
Портфоліо підвіконників

Портфоліо підвіконників

Портфоліо підвіконників

Замовити підвіконня з каменю

У нас в компанії "Каменів" Ви маєте можливість замовити підвіконня з каменю за вигідною ціною. Ми запропонуємо як типові, так й індивідуальні рішення, що дозволяють врахувати всі Ваші побажання та можливості. Досвідчені фахівці виготовлять для вас вишукані, якісні підвіконня, які дозволять змінити загальний вигляд приміщення, зробити його більш стильним і сучасним.

Ми завжди використовуємо тільки надійний та практичний натуральний камінь, високотехнологічне обладнання. Накопичений досвід дозволяє нам втілювати будь-які ідеї замовника.

Підвіконня з граніту

Підвіконня з граніту виготовляються на власному виробничому комплексі "Каменів" в Коростишеві (Житомирська область). Кожна деталь підвіконня з граніту виробляється на сучасному високотехнологічному обладнанні. Розробкою і виробництвом підвіконь з граніту займаються досвідчені майстри. Ми виготовимо гранітні підвіконня будь-яких розмірів та складності.

Замовити підвіконня з мармуру, оніксу або травертину

Наша компанія також виготовляє підвіконня з більш екзотичних видів каменю: мармуру, оніксу та травертину. Ми імпортуємо ці види каменю для виробництва підвіконь з різних частин світу від наших постійних партнерів. Тому саме в компанії "Каменів" Ви отримаєте доступ до величезної кількості можливих видів каменю, фактур, кольорів. Ознайомитися можете в нашому Каталозі каменів.

Детальніше