Про нас

"Каменів" – це компанія, яка вже більше 15 років на українському та іноземному ринках виробляє і поставляє своїм клієнтам гранітні вироби. Завдяки довгостроковим інвестиціям в виробничий і людський капітал, наявності надійних партнерів-постачальників сировини і команді професійних співробітників, "Каменів" надає своїм клієнтам і партнерам доступ до найширшого вибору натуральних каменів і виробів з них, таких як: гранітні пам'ятники, гранітні сляби, гранітна плитка, гранітна бруківка, гранітні плити, гранітні підвіконня і сходинки, будь-які інші вироби з граніту. Ми, як колектив компанії, можемо гарантувати постачання кращої з точки зору якості, ціни та індивідуалізації продукції.


У 2000 році було створено невелике сімейне підприємство в місті Коростишів (Житомирська область, Україна), яке спочатку налічувало всього 5 співробітників і займалося виробництвом і продажем гранітної ритуальної продукції. Але вже через кілька років у зв'язку зі збільшенням кількості роздрібних замовлень виникає об'єктивна необхідність у наймі більшої кількості співробітників.

У 2005 році виникла необхідність у збільшенні як виробничих потужностей, так і нашої команди. Це було викликано, по-перше, виходом на оптовий ринок України і країн СНД, по-друге, розширенням нашого асортименту до виробництва гранітної плитки та гранітної бруківки, крім звичних кам'яних пам'ятників.

Наступне десятиліття відбувається процес перманентного інвестування в людські ресурси, виробничі технології та обладнання. І вже в 2012 році ми вперше починаємо поставляти нашу продукцію в країни Євросоюзу, що відкрило значні перспективи розвитку нашої мережі партнерів вже на новому ринку. У 2015 році приймається рішення про значне збільшення лінійки видів граніту; тепер ми поставляємо гранітні сляби не тільки з українських видів каменю, а ще й із зарубіжних гранітів (екзотичних бразильських і індійських, більш доступних європейських, африканських і китайських).


В результаті всієї історії розвитку нашої компанії станом на сьогодні рік ми можемо розповісти про себе в кількох фактах:

  • +15 років роботи на ринку гранітної продукції (в тому числі, 10 років на оптовому ринку);
  • 25 постійних співробітників і в середньому близько 5 років досвіду роботи в галузі каменеобробки у кожного;
  • +1200 м.кв. нової полірованої продукції щомісяця і 1000 м.кв. запасів на нашому складі;
  • українські та зарубіжні види камня (бразильські, індійські, європейські, китайські тощо);
  • поставки товарів в усі області України, в країни СНД і Євросоюзу;
  • одночасно роздрібний і оптовий збут нашої продукції.

Незважаючи на вже значні обсяги нашого виробництва, якість продукції і кількість клієнтів, наша команда як і раніше ставить перед собою амбітні цілі, одночасно дотримуючись головного принципу нашої роботи – індивідуальний підхід до виконання кожного замовлення.