Наше виробництво

Ми, компанія "Каменів", у 2000 році заснували свою виробничу лінійку гранітної продукції. Тоді ми виробляли і постачали нашим клієнтам гранітні пам'ятники та інші супутні товари, але до сьогодні ми зуміли значно розширити асортимент пропонованих товарів і збільшити обсяги нашого виробництва.


Важливо відзначити, що хоча на сьогоднішній день ми виробляємо такі гранітні вироби як пам'ятники, плитка, бруківка, сляби (слеби) з українського каменю, підвіконня, стільниці, сходи, бордюри, декоративні елементи, виробничий цикл для кожного зазначеного вище виду продукції однаковий. Виробництво всіх гранітних виробів в нашій компанії слідує універсальному алгоритму: закупівля сировини – обробка каменю в наших виробничих цехах – поставка гранітної продукції клієнтам.


Єдиним винятком із звичного циклу виробництва є сляби (слеби) із зарубіжних гранітів. Для збільшення асортименту пропонованих видів граніту і виходячи з економічної доцільності ми не завозимо в Україну гранітні блоки з Латинської Америки, Азії та Європи, а імпортуємо відразу готові сляби. Цей підхід і наявність мережі перевірених постачальників по всьому світу дозволяє нашій компанії постачати як оптовим, так і роздрібним клієнтам якісні сляби за найкращими цінами на ринку.


 ПОСТАВКИ ГРАНІТНИХ БЛОКІВ

Отже, перша стадія виробництва включає в себе поставку блоків каменю безпосередньо з гранітних кар'єрів України, з якими наша компанія вже багато років співпрацює. В основному, ці кар'єри знаходяться в Центральній Україні.


Вже на стадії закупівлі сировини - гранітних блоків - якість майбутнього зовнішнього вигляду гранітного вироби багато в чому визначено, оскільки гранітні блоки діляться залежно від своїх зовнішніх естетичних і внутрішніх фізико-хімічних властивостей на класи. Так, наприклад, купівля гранітного блоку 1-го класу (класу А) майже точно гарантує виробництво якісного виробу без крупнозернистих плям та тріщин. Ми, несучи відповідальність перед кінцевим споживачем, купуємо сировину тільки вищого гатунку. ПРОМИСЛОВА ОБРОБКА КАМЕНЮ

На другій стадії виробництва придбані гранітні блоки обробляються в наших цехах, які знаходяться в місті Коростишів (Житомирська область, Україна). Команда професіоналів в кількості 25 чоловік, використовуючи високотехнологічне європейське обладнання, виробляє гранітні вироби майже будь-якої складності. Продуктивність наших цехів постійно зростає через збільшення попиту на продукцію компанії "Каменів" та відповідні інвестиції в нові способи обробки, аби задовольняти цей додатковий попит; на сьогодні середньомісячна продуктивність нашої компанії складає більше 1200 м.кв. полірованої поверхні. ПРОДАЖ ГРАНІТНИХ ВИРОБІВ КЛІЄНТАМ

На третій стадії відбувається реалізація раніше вироблених виробів нашим клієнтам. Керуючись принципом індивідуалізації кожного замовлення, ми намагаємось надати кожному клієнту якісний сервіс. Тому найбільш цінним показником якості нашої роботи ми вважаємо позитивні відгуки наших клієнтів.