Гранітні слеби оптом від Каменів

Ми з 2000 року поставляємо нашим клієнтам гранітні слеби оптом. У нас оптовий клієнт може придбати слеби європейської якості з українського каменю. За цей час нашої роботи ми набули клієнтів у багатьох країнах СНД і Європи. Якщо Вас цікавлять гранітні слеби оптом, то для перегляду ціни та каталогу каменів відвідайте частину нашого сайту для оптових клієнтів.


Гранітний слеб – це виріб великих розмірів у формі плити з граніту, призначений для подальшої переробки. Матеріал вимагає особливих умов виготовлення: слеби нарізаються з кам'яних блоків великих розмірів. З них на штріпсовому, ортогональному або канатному верстаті вирізається слеб з пиляною поверхнею, який пізніше додатково обробляється для отримання кінцевого продукту.

Найчастіше гранітні слеби перетворюються в в облицювальний камінь для фасаду, каміна, стільниці або використовуються для розпилу на плитку. Гранітний слеб має очевидну перевагу серед природних оздоблювальних матеріалів, оскільки це безшовний, цілісний продукт найбільшого розміру.
Хто купує гранітні слеби оптом?

Виходячи з практичних властивостей гранітних слебів (а саме: безшовність, цілісність, великий розмір і необхідність подальшої обробки), гранітні слеби оптом купують тільки на ринку B2B певні категорії клієнтів:

 • Будівельні організації
 • Каменеобробні підприємства
 • Ритуальні майстерні
 • Дизайнерські/архітектурні/проектні бюро

Сфера застосування гранітних слебів

Каменеобробні підприємства та будівельні організації купують слеби для виготовлення стільниць, підвіконь, сходів, а також для облицювання як внутрішнього, так і зовнішнього фасаду приміщень. Так, оформлення басейнів, ванних кімнат, кухонь, фонтанів, камінних зон, вхідних груп будинків цілком звичне явище. Такий великий спектр застосування гранітних слебів можливий завдяки невід'ємним перевагам граніту.

Ритуальні майстерні, у свою чергу, закуповують гранітні слеби як заготовки до ритуальних пам'ятників. Кращим застосуванням слебів в цьому контексті є виготовлення надгробної плити, яка зазвичай є найбільшим елементом меморіального комплексу та за бажанням замовників повинна бути цілісною. Звичайно ж, гранітні слеби використовуються як проміжний матеріал і для арок (стел), плитки, цоколя та інших декоративних елементів.

Дизайнерські/архітектурні/проектні бюро також є активними оптовими покупцями гранітних слебів, оскільки слеби дуже широко використовуються як в екстер'ері, так й в інтер'єрі. Слеби навіть можуть використовуватися в деяких випадках без подальшої обробки, наприклад, у вигляді панно.

Особливості обробки гранітних слебів

Компанія "Каменів", володіючи необхідним рівнем спеціалізації та технологічно просунутим обладнанням, здійснює обробку натурального каменю в різній фактурі. Для оптових клієнтів це вкрай важливо, оскільки вимоги у кінцевого замовника бувають різного роду.

Отже, ми на вимогу наших оптових клієнтів виготовляємо слеби з такими варіантами поверхні:

 • Полірована
 • Термооброблена
 • Бучардована
 • Шліфована
 • Пиляна

Окрему увагу варто приділити слебам з резинатурою. Слеби з натурального каменю, звичайно, піддаються впливу природи, тому щоб зменшити цей негативний ефект гранітні слеби часто обробляють смолою. Резинатура гранітних слебів створює в кінцевому підсумку більш довговічний продукт, оскільки багато природних дефектів каменю (пори, січки та тріщини) зникають при такій обробці.

Оптові ціни на гранітні слеби

Гранітні слеби, очевидно, бувають різного розміру, оскільки кожному оптовому клієнту крім родовища і фактури каменю важлива ще й технічна складова – розмір. Виходячи з необхідності наявності слебів різних розмірів, технологічно їх виробництво відрізняється, а значить і ціноутворення.

Саме тому для оптових клієнтів ми розділили слеби на 3 категорії, від якої й залежить ціна на гранітну плиту:

 • Маленькі - до 160 см в ширину і 80 см у висоту
 • Середні - від 200/60 см до 200/80 см
 • Великі - від 200/100

Звичайно, окрім висоти й ширини, товщина виробу також є ціноутворюючою в даному випадку. Так, слеби зазвичай виробляють товщиною від 2 до 10 см в залежності від потреби. Ми, компанія "Каменів", володіємо всіма технічними можливостями та досвідом, щоб без зайвих "посередницьких" націнок виготовити для Вас гранітні слеби по дійсно кращим оптовим цінами на ринку.

Популярні серед оптовиків родовища українського каменю

Нашим оптовим клієнтам ми надаємо доступ до абсолютної більшості українських видів каменю (габро, граніти і лабрадорити), здатним задовольнити будь-які естетичні та цінові побажання.

Компанії з індустрії будівництва, архітектури та дизайну часто обирають:

Але, звичайно, вибір каменю залежить від побажань клієнта та не обмежується звичним набором комбінацій.

Ритуальні майстерні, які займаються виробництвом пам'ятників, оптом закуповують чорні, червоні і сірі слеби з Букинського габро, Лабрадориту, Капустянського, Лезниківського, Токовського і Покостовського гранітів.

З повним каталогом наших каменів Ви можете ознайомитися тут.

Доставка великих обсягів гранітних слебів

Ми, компанія "Каменів", повністю відповідаємо за якість гранітних слебів як на етапі виготовлення, так й на етапі доставки.

Гранітні слебі хоч й міцні, але на тривалі маршрути природному каменю повинні бути забезпечені певні умови. Для організації професійної доставки природного каменю необхідне спеціальне обладнання, транспорт підвищеної вантажопідйомності і професійні робітники, які володіють технологією кріплення і перевезення природного каменю. Детальніше про процес транспортування гранітних слебів Ви можете дізнатися тут.

Виходячи з нашого багаторічного досвіду, ми успішно доставляємо товар в будь-які точки. При оптових поставках гранітних слебів в такі країни найближчого зарубіжжя як Польща, Угорщина, Білорусь, Росія, Казахстан, Молдова, Азербайджан, Грузія ми часто використовуємо або залізничний транспорт, або вантажний автомобільний (при обсязі менше 21 тонни). Також при поставках в країни, з якими Україна має морське сполучення або на довгі маршрути, використовується морське транспортування.