Стандартні пам'ятники
Стандартні пам'ятники

від 1750 грн за комплект

Вироби з українського каменю, які можуть бути вертикальними або горизонтальними, мати різну якість каменю (економ або оптимальну), а також виготовлятися в різних фігурних формах

Ексклюзивні пам'ятники
Ексклюзивні пам'ятники

від 10000 грн

Ритуальні вироби з індивідуальним дизайном

Слеби
Слеби

від 700 грн/м.кв.

Плита-заготовка великого розміру товщиною від 2 см, яка використовується для подальшої переробки. У нашому асортименті українські, зарубіжні та ексклюзивні види каменю

Гранітна бруківка
Гранітна бруківка

від 850 грн/т.

Міцний і довговічний матеріал, який використовується для мощення доріжок, проїжджих частин, тротуарів, а також для декорування в ландшафтному дизайні

Гранітне підвіконня
Гранітне підвіконня

від 700 грн/м.кв.

Вироби з каменю, які використовують для декорування віконних прорізів

Гранітні стільниці
Гранітні стільниці

від 700 грн/м.кв.

Вироби з натурального каменю, якими покривають кухонні поверхні. У нашому асортименті граніт, мармур, онікс, травертин

Ранітна плитка
Ранітна плитка

від 700 грн/м.кв.

Довговічний елемент дизайну як інтер'єру, так і екстер'єру. У нас великий вибір українських і зарубіжних видів каменю

Меморіальний комплекс
Меморіальний комплекс

від 50000 грн

Унікальні за своїм дизайном ритуальні споруди. Складовими елементами комплексу можуть бути пам'ятники, столи, лавки, балясини, скульптури, що створює неповторний об'єкт малої меморіальної архітектури

"Каменів" - вироби з каменю від української компанії

Якщо Ви хочете замовити якісний гранітний пам'ятник, особливу стільницю або підвіконня з натурального каменю, купити кам'яну плитку або бруківку для облицювання, то однозначно Вам до нас. Якщо ж Ви оптовий покупець, то в нас, як у виробника, Ви зможете придбати вироби з українського каменю за вкрай вигідною ціною та відмінною якістю.

Каменеобробне підприємство "Каменів" є виробником виробів з граніту та інших видів каменю, а це означає, що виготовлення гранітних виробів будь-якої складності і продаж граніту та інших натуральних каменів є нашою головною операційною діяльністю.

Виготовлення пам'ятників

Так, завдяки наявності власного виробництва гранітних виробів виготовлення вертикальних і горизонтальних пам'ятників, ексклюзивних гранітних пам'ятників і меморіальних комплексів не викликає у нас ніяких складнощів. У нас Ви можете замовити пам'ятник будь-якої складності за вигідною ціною та, окрім того, отримати індивідуальний сервіс у процесі нашої співпраці.

Умовно ми розділили сегмент торгівлі надгробними виробами на 3 категорії: пам'ятники стандартні, пам'ятники ексклюзивні і меморіальні комплекси. Наша компанія докладе всіх зусиль, щоб виправдати Ваші очікування по якості і термінам виготовлення надгробного пам’ятника. На відміну від звичайної гранітної майстерні, виготовлення пам'ятників зусиллями компанії "Каменів" – це гарантія того, що Ви отримаєте унікальний продукт незвичайної естетики в найкоротші терміни. Незважаючи на наш великий обсяг замовлень, ми завжди дбаємо про якість наданих нами послуг, починаючи від моменту, коли клієнт лише хоче замовити пам'ятник, і закінчуючи моментом, коли відбувається монтаж виробу.

Гранітні слеби

З недавніх пір ми виробляємо в своїх цехах також інший кам'яний продукт з українських гранітів і габро, а саме - гранітні сляби. У нас Ви можете купити сляби з граніту і не тільки, також ми імпортуємо мармурові сляби, сляби з оніксу і травертину. Що стосується нашого виробництва слябів, то у нас Ви як оптовий, або навіть роздрібний покупець зможете замовити сляби будь-якого розміру і товщини з будь-якого українського каменю. Найкращу якість слябів в найкоротші терміни гарантовано!

Плитка і бруківка

До того ж ми, компанія "Каменів", ще з часів заснування 2000 року маємо в своїй асортименті такі будівельні і декоративні продукти як гранітна плитка і гранітна бруківка. Фасадна плитка та облицювальні плити можуть бути штучними, але натуральна плитка і бруківка прикрасять будь-який інтер'єр та/або екстер'єр (обробка цоколя). Важливо відзначити, що виготовлення гранітної плитки та бруківки нашою компанією відбувається з використанням передових виробничих технологій і багаторічного досвіду нашої команди професіоналів. У нас Ви можете купити облицювальну плитку за вигідною ціною, яка виробляється з натурального каменю, безлічі типів і видів каменю. Облицювальну плитку використовують для обробки фасаду будівель або для обробки стін каменем всередині. 

У нас є гранітна бруківка трьох типів: колота бруківка, пиляна бруківка і пилено-колота бруківка, а гранітна плитка, в свою чергу, зазвичай виробляється у нас також трьох типів: полірована плитка, термооброблена плитка і плитка "Скеля".

Якщо Вас цікавить що-небудь із запропонованих нами товарів: гранітні пам'ятники, плитка, гранітна бруківка, сляби (слеби), кам'яні стільниці, натуральні підвіконня або інші кам'яні вироби, то незважаючи на Ваше місцерозташування в Україні, будь Ви в Києві, Одесі, Харкові, у Львові, в Черкасах, Дніпрі або в будь-якому іншому місті, ми обов'язково надамо Вам індивідуальну консультацію, виготовимо для Вас якісний продукт за кращою на ринку ціною, доставимо його вчасно і при необхідності здійснимо монтаж виробу.

Каменів Журнал
Из чего лучше сделать надгробие?

..

Детальніше
Как выбрать качественный памятник?

..

Детальніше
Гранітні слеби оптом від Каменів

Особливості оптової торгівлі гранітними слебами з компанією "Каменів"..

Детальніше
Фотоскло, фотокераміка, металокераміка на пам'ятник

Які є алтернативи художньому ручному гравіюванню?..

Детальніше